• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (spalio 30 – lapkričio 5 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-10-30 15:20:00

Savaitės horoskopas (spalio 30 – lapkričio 5 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Šią savaitę būkite atsargesni su naujomis pažintimis. Neskubėkite patikėti paslapčių net artimiausiems žmonėms, mintis apie naujus planus taip pat pasilaikykite sau. Trečiadienį nedemonstruokite ambicijų, būkite kuklesni, pakantesni kitų klaidoms ir silpnybėms. Savaitgalį daug laimėsite, pasitelkę humorą.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmosiomis savaitės dienomis suklydęs stenkitės pasitaisyti tuojau pat - nelaukite patogesnio momento. Savieigai palikti reikalai tik blogės, tad reikės nuolatinio jūsų dalyvavimo ir priežiūros. Trečiadienį ar ketvirtadienį būtinai apdovanokite save nedideliu mielu pirkiniu ar neįprastai prašmatniais pietumis. Savaitgalį nesėdėkite namuose, kita vertus, tolimų išvykų taip pat neplanuokite - pakaks nueiti į kino teatrą ar aplankyti naują parodą.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pasinaudokite palankiomis progomis stabilizuoti asmeninį gyvenimą, pataisyti santykius su parneriu. Teks pakovoti dėl asmeninių interesų, antraip galite netekti to, kas teisėtai jums priklauso. Į savaitės pabaigą sėkmė ims šypsotis, tad drąsiai eikite į pokalbius dėl darbo, dalyvaukite konkursuose. Savaitgalį derėtų pasistengti dėl tėvų.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Porą dienų turiningai pailsėjęs, nuo pat pirmadienio verčiau vėl visa jėga kibkite į darbus. Jūsų profesinė veikla gali pareikalauti iš jūsų kur kas daugiau pastangų nei paprastai. Jūs žinote, kad tokių dienų būna, bet kaip visada jos užklumpa netikėtai. Visą šią savaitę būsite ganėtinai impulsyvus, greitas supykti, įsižeisti ir anaiptol ne toks greitas atleisti ar taikytis. Kad ir kaip ten būtų, pasistenkite, kad ši gana netipiška Vėžiui situacija netaptų nevaldoma.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Esate savarankiški, savim pasitikintys, tačiau visgi atkreipkite dėmesį į aplinkinių žodžius, patarimus. Savaitės vidury gali apsireikšti seniai matytas giminaitis ar draugas, iš kurio išgirsite pritrenkiamą naujieną. Penktadienį nesigirkite nenudirbtais darbais, nežadėkite to, ko greičiausiai negalėsite ištesėti. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite namams.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Šią savaitę būsite laisvesnis dvasiškai ir kūrybiškesnis nei paprastai. Labai tinkama savaitė imtis naujos veiklos - gal nauja tarnyba, sporto šaka ar hobis. Pasistenkite nepasiduoti depresijai, kai savaitės viduryje reikalai klostysis ne taip, kaip buvote numatęs. Savaitgalį pasistenkite atsikratyti senų nebenaudojamų daiktų.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Savaitės pradžioje gali būti sudėtinga įvykdyti kai kuriuos sumanymus, nekruopščiai parengti planai tikrai žlugs, tad imkitės priemonių, kad taip neatsitiktų. Nesistenkite būti pats geriausias - nebijokite priimti pagalbos ir pripažinti, kad jos jums reikia. Penktadienį verslininkams pavyks sėkmingai investuoti pinigus. Savaitgalį dauguma jūsų jausis emociškai išsekę, norėsis tiesiog ilsėtis namuose ir leisti laiką su artimaisiais.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Šią savaitę būsite pilnas jėgų ir energijos, tik nežinosite, kuria linkme ją tinkamai nukreipti. Tad ir griebsite kiekvieną pasitaikiusią progą, kad tik save realizuotumėte. Ir dėl to veršitės į priekį ne visuomet pačiomis garbingiausiomis priemonėmis. Į savaitės pabaigą viskas daugmaž turėtų susitvarkyti.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Pirmadienį atsibusite kupinas gerų minčių bei noro imtis naujų projektų, išbandyti gyvenime ką naujo. Nepasiduokite dvejonėms, pasitikėkite savimi, ir jums tikrai pavyks. Juo labiau, kad aplinkinių palaikymo jums nestigs. Ketvirtadienį pasaugokite sveikatą - pajutę bent menkiausią negalavimą, kreipkitės į gydytoją. Savaitgalį gerai išsimiegokite, raskite laiko pasivaikščioti gamtoje.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Pirmoje savaitės pusėje jums bus rodomi viliojantys ir intriguojantys, bet pakankamai painūs simpatijos ar net meilės ženklai. Labai tikėtina, kad priimsite klaidingą sprendimą ir kurį laiką eisite keliu, vedančiu aklavietėn. Palikite visa tai ir ieškokite naujų vietų, kur galėtumėte realizuoti save. Apskritai įdirbis neblogas, bet vaisių dar teks luktelėti.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Pirmadienį nesigriebkite visų susikaupusių reikalų iš karto. Turėtumėte sklandžiai, gal net atsargiai įsijungti į darbo ritmą. Žvaigždės žada, kad antradienis ir trečiadienis Mergelėms bus itin sėkmingos dienos, jei tik jos nespės prisidaryti sau bėdų pirmadienį... Savaitgalį ruoškitės į svečius pas tėvus, gimines ar draugus.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Ši savaitė nebus iš lengvųjų. Jus labai kamuoja nuotaikų kaita. Neleiskite sau plaukti pasroviui. Pasistenkite susirasti daugiau sau įdomių pramogų, nebūkite abejingas viskam. Savaitės viduryje galite sulaukti netikėtų simpatijos ženklų iš priešingos lyties asmens. Savaitgalį saugokitės peršalti ir nepersivalgykite.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus