• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Neringai Šiaudikytei mama atskleidė ypatingą grožio receptą

Autorius: Eli.lt
2016-10-26 15:04:00

Neringai Šiaudikytei mama atskleidė ypatingą grožio receptą
Kartą per savaitę pirtyje apsilankanti Valdonė Šiaudikienė savo grožiui daug dėmesio skiriančiai dukrai Neringai atskleidė ypatingą receptą, padedantį pasirūpinti tiek veidu, tiek visa kūno oda.

„Kaip pasigaminti naminę kaukę mama žino jau labai seniai. Ji įsitikinusi, kad labiau tinkamos pirčiai ir turinčios tokį neįtikėtiną efektą turbūt būtų neįmanoma rasti“, - pasakojo N. Šiaudikytė.

Dainininkė dar niekuomet nebandė pati pasigaminti naminės kaukės, bet kokios jos sudėtinės dalys mamos paklausė. Tai - avižiniai dribsniai, kakava, alyvuogių aliejus ir pienas. 100 gramų aviżinių dribsnių reikia sumalti kavamale, įdėti 1 šaukštelį kakavos, įpilti šlakelį aliejaus ir pieno iki tikštos masės.

Nuo paauglystės mamos patarimus labai vertinanti N. Šiaudikytė įsitikinusi, kad svarbiausia moteris jos gyvenime žino ir daugiau liaudiškų kūno puoselėjimo priemonių receptų, kuriuos reikės sužinoti bei išmokti.

Dar maža būdama N. Šiaudikytė atidžiai stebėdavo, kaip mama rūpinasi savimi. Kaip ryte ruošia veidą makiažui, kaip gražinasi ir kaip vakare pasirūpina odos švara.

V.Šiaudikienė paauglei dukrai buvo išsamiai papasakojusi, kokias priemones ir kada naudoti tam, kad ji, susitikusi su draugais, neatrodytų ne itin deramai bei nesulauktų kritikos.

„Apie grožio procedūras su mama šnekamės daug. Ji man papasakoja, ką žino ir yra išmėginusi, o aš su ja pasidalinu tuo, ką pati esu atradusi“, - sakė N. Šiaudikytė.


Valdonė Šaudikienė ir Neringa Šiaudikytė

Jos teigimu, bent kartą per kelias savaites sekmadienį kartu su mama pasidaro ir vieną kurią iš namuose galimų naudoti nuplėšiamų kaukių. Šiuo metu dainininkės bene mėgstamiausia yra jūros dumblių kaukė su 24 karatų aukso dulkėmis. Prabangų mišinį, anot N. Šiaudikytės, lengva pasigaminti pačiai. Tereikia veidą patepti specialiai iš anksto paruoštame rinkinyje esančiu kremu, sumaišyti kitas būtinas sudedamąsias dalis bei gautu mišiniu išsitepti veidą ir kaklą. Pasak atlikėjos, ji išsiaiškino, kuo unikali ir išskirtinė nulupama kaukė, skirta naudoti namuose, skiriasi nuo tų, kurios siūlomos grožio salonuose.

„Kadangi mišinį ruoši ir jį tepi pats, tokia kaukė lėčiau stingsta nei skirta profesionalams. Juk menka tikimybė, jog įgūdžių neturintis žmogus padarys viską taip pat greitai, kaip savo srities žinovai. Nors „puošiantis“ aukso kauke taip pat snausti nereikėtų, nes jos tiesiog nebebus įmanoma užsitepti“, - sakė N. Šiaudikytė.

Jai ši grožio procedūra patinka ir todėl, kad kaukę galima tepti ir ant akių, ir ant lūpų – t.y. tų vietų, kuriomis kitos kaukės nepasirūpina. Būtent tuomet jai reikalinga mamos pagalba.

Tarp V. Šiaudikienės favoričių yra antioksidacinė jūros dumblių kaukė. Ne kartą ji yra lepinusis ir drėkinantį poveikį turinčiu grožio mišiniu. Tam, kad pajusti efektą, pakanka sau skirti 20 minučių.

N. Šiaudikytė įsitikinusi, kad padauginti su procedūromis nereikėtų. Kartą per savaitę – namuose ir kartą per mėnesį – grožio salone – toks jos rekomenduojamas veido priežiūros kaukėmis receptas.

„Pačios svarbiausios procedūros yra valyti ir drėkinti odą. Žinoma, reikia nepamiršti ne tik kosmetikos priemonių, bet ir vandens“, - patikino N. Šiaudikytė.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus