• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moteriški apatiniai: vadovas juos dovanojančiam vyrui

Autorius: Bazilė
2010-12-10 11:43:00

Moteriški apatiniai: vadovas juos dovanojančiam vyrui
Sawfnews.com nuotr.
Mmm, nujauti, kad Jis Kalėdoms trokšta tau padovanoti šį tą seksualaus? Pabūk Jo Kalėdų elfu ir pasufleruok, ko iš tikrųjų turėtų ieškoti apatinių rūbų parduotuvėse. Kaip? Pavyzdžiui, nusiuntusi nuorodą į šį straipsnį... Arba atsitiktinai palikusi jį atidarytą Jo kompiuterio ekrane. Geriau tokia subtili užuomina dabar, nei painiava su barbiniais raukinukais Kalėdų naktį!

1.    Pristabdyk savo laukines fantazijas. Jei tavo mylimoji dar niekada nėra persirenginėti lateksiniu kostiumu bei mosavusi botagėliu – veikiausiai ir dovanų gautas sado-mazo stiliaus kostiumėlis jai džiaugsmo nesuteiks. Jei nori paaštrinti jūsų seksualinį gyvenimą – verčiau prie progos apie tai nuoširdžiai pasišnekėkite, o tokio stiliaus dovanos palauks Valentino dienos.

2.    Kurį laiką net ir didžiausios aistros akimirką neskubėk jos nurengti prieš tai neužfiksavęs, kokio stiliaus apatinius ji dėvi. Tai, ką ji dėvi dažniausiai, veikiausiai ir būtų pats patikimiausias kriterijus renkant dovaną – įprasto tipo apatiniai jai tikrai tiks ir patiks.

3.    Siluetas ir forma – labai svarbu. Atkreipk dėmesį, kokios formos liemenėles ji dėvi. Ar jos su pakietinimu, ar be? Ar aukštai apgaubia krūtį, ar vos pridengia spenelį? Moterims renkantis liemenėlę šie dalykai labai svarbu! Jei ji gilių iškirpčių mėgėja – uždaresnė liemenėlė nuolat nepatogiai šmėžuos iš po visų jos palaidinių, o pripratus prie santūresnės liemenėlės visiškai atvira vers nuolat taisytis nepatogiai smunkantį kraštelį. Taigi verčiau patikrintas ir įprastas variantas, o ne abejotino patogumo naujovė!

4.    Dėmesio – kelnaitės. Ar ji mūvi stringus? O gal yra kategoriškai nusistačiusi prieš juos? Arba atvirkščiai – negali pakęsti klasikinių kelnaičių? Tai labai individualu. Todėl stebėk ir įsidėmėk užuot pirkęs „iš akies“, priešingu atveju tavo dovana gali taip ir likti neišpakuota.

5.    Kokią spalvą išrinkti? Paprasčiausias būdas nuspręsti – žvilgtelėti į jos spintą. Jei ji turi bent vieną tos spalvos palaidinę, nertinį ar marškinėlius – galima drąsiai pirkti prie jų derančią liemenėlę. Ir, žinoma, visada tiks klasika: juoda, balta, kūno spalvos.

6.    Žvalgyba – internete. Ne vienas vyras nustebtų sužinojęs, kad vien liemenėlių forma gali būti keliolikos tipų. Su pakietinimu, be pakietinimo, pusiniai, gracijos, besiūliai, storesnėm ir plonesnėm petnešėlėm, skirtingais užsegimais, skirtingu atstumu tarp kaušelių. Sužinoti apie visa taip parduotuvėje ir dar pakankamai greitai išsirinkti iš visos tos gausos daugumai vyrų gali tapti tikru iššūkiu – juk kai kuriems jau vien pasiryžimas užsukti į tą parduotuvę be moters prilygsta tikram žygdarbiui! Taigi savo dalią gerokai palengvintum iš pradžių panaršęs po moteriškų apatinių parduotuves internete – tada jau drąsiau galima pardavėjos teirautis, ką ji pasiūlytų.

7.    Nesižavėk apatinių rūbų puošybos detalių gausa. Įspūdingi nėriniai, akutės, dirželiai, dirbtinės gėlės ir kiti dekoro elementai žaviai atrodo parduotuvėje, bet, deja, kartais būna visiškai netinkami dėvėti po viršutiniais rūbais. Todėl verčiau pasikliauk nuosaikesniais variantais.

Vis dėlto neturi supratimo, kas jai patiktų ir tiktų, bet nori ko nors intymaus ir seksualaus? Nupirk dailius naktinukus ar seksy pižamą – bus ir praktiška, ir jūsų lovos kasdienybę paįvairins ne prasčiau nei liemenėlė ir kelnaitės.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus