• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Grožio patarimai: vyrai atsako, ką jie pastebi ir ko ne  3 

Autorius: grozioguru.lt
2013-02-25 14:13:00

Grožio patarimai: vyrai atsako, ką jie pastebi ir ko ne

Pasirodo vyrams rūpi merginų makiažas, skutimosi įpročiai ir t.t. tačiau ne taip, kaip jūs įsivaizduojate.


Dėmesio: šiais atsakymais dalijosi vyrai. Tad štai ką jie galvoja apie merginų grožį.

Visai nesvarbu, kiek feministinė yra jūsų prigimtis (mylėkite mane tokią, kokia esu), jums vis tiek tikriausiai rūpi, ką apie jūsų išvaizdą galvoja jūsų mylimasis. Natūralu, kad norite atrodyti patrauklios savo draugams. Taip pat natūralu, kad jūs norite žinoti, ar jie iš tikrųjų viską pastebi (iškilusį spuogą, nuskilusį nagą ir t.t.). Pateikiame 10 grožio patarimų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį prieš praleidžiant pusdienį prie veidrodžio prieš svarbų pasimatymą. Taip pat pateikiame atsakymus, ką vyrai iš tikrųjų pastebi, ir ko ne.


PATARIMAS NR. 1: NESIJAUDINKITE DĖL MANIKIŪRO


Klausimas: Ar turėčiau nerimauti dėl manikiūro prieš mūsų pirmąjį pasimatymą? Ar vaikinai žiūri į nagus?

Atsakymas: Jūs turėtumėte pasidaryti manikiūrą, jei tuomet pasijusite seksualesnė ir labiau užtikrinta. Tačiau jie tikrai nepastebės jei kažkas bus ne taip.


PATARIMAS NR. 2: UŽTIKRINKITE, KAD PLAUKAI KVEPIA


Klausimas: Paprastai praleidžiu valandą ir daugiau laiko tiesindama ar garbanodama savo plaukus. Ar vaikinai pastebi kokios plaukai tekstūros?


Atsakymas: Tai dažniausiai priklauso nuo vaikino. Tiesiog pasirūpink, kad plaukai būtų švelnūs ir skaniai kvepėtų.


PATARIMAS NR. 3: NEPERSISTENKITE SU MAKIAŽU


Klausimas: Koks makiažas atrodo seksualiausiai?


Atsakymas: Makiažo sukurtas visai naujas veidas neatrodo seksualiai, todėl nepadauginkite makiažo priemonių. Akių pieštuku paryškinkite akis ir lūpų blizgesiu patepkite lūpas. Galite pasidažyti blakstienas. Tačiau jei prisitepsite daugiau negu reikia ir netinkamos spalvos pudros, skaistalų ir t.t., - vaikinai tikrai pastebės tai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 17:10:12

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
ligita
2013-07-23 19:07:41
taip, kvepinuosi ir maudausi daznai, prisiziuriu. jei vaikinas debilas tai ir bus debilu o ypac tie kurie nesimaudo.
Linas
2013-07-14 12:52:17
tikrai yra tiesos 99%