• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kokie nagai vadinami gražiais 2011-ųjų pavasarį?  4 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-04-14 13:07:00

Kai eini susitikti su draugais, bičiuliais, kolegomis ar bendradarbiais, kai eini į paskaitas arba darbą, privalai apgalvoti ne tik ką rengsies, bet ir kaip atrodys Tavo nagai. Nepamiršk, jog tvarkingi ir išpuoselėti nagai labai daug praneša apie moterį. Todėl nieko nelaukdama pradėk puoselėti savo nagus pagal mūsų pateikiamus patarimus specialiai Tau!

Nagai: forma ir ilgis 2011-aisiais

Nepamiršk, kad ne tik suknelės ar sijonai gali būti madingi. Madingi gali ir turi būti ir Tavo nagučiai. 2011-aisiais metais merginos kviečiamos pamiršti priauginamus arba priklijuojamus plastmasinius nagus ir rūpintis trumpais. Juk ir trumpi nagučiai gali būti mažas stebuklas: tereikia suteikti jiems madingiausią 2011-ųjų metų formą - puslankio (ovalią). Pamiršk kvadratinius nagus, jie šį sezoną atrodys labai neskoningai! Jei esi ištikima ilgiems nagams ir jokiais būdais nenori jų atsisakyti, nepamiršk, kad būtinai turi suteikti jiems ovalią, bet nekampuotą formą. Būtent ši tendencija šiais metais yra pagrindinė.
 
 
Merginos, 2011-aisiais metais siūlome Jums lakuoti nagučius šviesiomis spalvomis, šiemet pagrindinis madingų nagų kriterijus yra tai, kad jie būtų trumpi ir tvarkingi, o ne ilgi ir nenatūraliai nulakuoti. Pamirškite visas gėlytes, žuveles ir saulutes ant nago. Suteikite jam natūralias spalvas! Jei norite "pažaisti" spalvomis, pasidarykite prancūzišką manikiūrą, tik nago galiuką dažykite ne balta, o kitokiomis spalvomis: tamsiai mėlyna, juoda ar raudono vyno spalva, kaip jau ir anksčiau Jums siūlėme.
 
 
Nagai: madingiausios spalvos 2011-aisiais
 
Klausite kokios nagų lako spalvos 2011-aisias madingiausios? Skubame atsakyti. Visos, laikančios save stilingomis merginomis, turėtų rinktis pilką, žydrą, chaki ir sidabrines spalvas.Visos metalinės spalvos šį pavasarį itin aktualios. Labai madinga 2011-ųjų tendencija yra spalvų perėjimas: nykštį nudažykite tamsiausiu nagų laku ir su kiekvienu nagu šviesinkite atspalvius. Mažasis pirštelis turi būti šviesiausias. Pavyzdį matote nuotraukoje.
 
 
 
Pedikiūras 2011-aisiais
 
Nepamirškite pasirūpinti ir kojų nagučiais. Šiemet jie turi būti labai trumpi ir turėti taisyklingą formą: gali būti ir kvardratiniai, ir ovalūs. Šiemet atrodysite nemadingai, jei pasirinksite pracūzišką lakavimą. Taip pat šiemet atrodysite neskoningai, jei nagus lakuosite juodai. Juk pavasaris! Naudokite kuo daugiau šviesių spalvų, taip pat nepamirškite ir nagų dailės! Šiemet labai stilingai atrodysite pasirinkusios nagų dailę ne ant kiekvieno nago, o tik ant didžiojo ir tik vienos kojos nago!
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ausra
2011-05-04 20:25:57
pritariu visiems komentarams 100procentu
ieva
2011-04-16 14:43:34
tiesiog PRANESE kas madinga. o jei jum tai nepriimtina neskaitykit, kiekvienas darom viska pagal save. asmeniskai ir as tikriausiai taip nesilakuociau,bet yra kas vaikosi madas, tam sie straipsniai ir skirti.
pritariu
2011-04-15 08:57:40
visiska nesamone, jei man negrazi ta "madinga" nago forma manes niekas neitikins, kad as db turiu nagus formuoti butent taip.