• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip lakuoti nagus  1 

Autorius: Grozioklubas.lt, freedigitalphotos.net
2014-02-22 10:00:00

Kaip lakuoti nagus
nagų lakavimo taisyklės
 Prieš pradėdami lakuoti nagus, pirmiausia turite nuvalyti seną laką. Sudrėkinkite vatos gabalėlį nagų lako valikliu ir kruopščiai nuvalykite nagus. Naudokite valiklį, kurio sudėtyje nėra acetono ar alkoholio, nes jie išsausins nagus ir šie pradės lūžinėti..

1. Jums reikės:
  • Nagų lako
  • Nagų lako valiklio
  • Rankų ir nagų drėkinamosios priemonės
  • Mentelės odelėms atskirti
  • Dildės
  • Vatos
  • Odelių aliejaus
  • Odelėms kirpti skirtų žirklučių

2. Skirkite tam laiko
Nukelkite telefono ragelį ir nekreipkite dėmesio į skambanti durų skambutį. Kitaip tariant skirkite pakankamai laiko nagų lakavimui, nes priešingu atveju sugaišite dar daugiau laiko.

3. Nuvalykite seną laką


Prieš pradėdami lakuoti nagus, pirmiausia turite nuvalyti seną laką. Sudrėkinkite vatos gabalėlį nagų lako valikliu ir kruopščiai nuvalykite nagus.

Naudokite valiklį, kurio sudėtyje nėra acetono ar alkoholio, nes jie išsausins nagus ir šie pradės lūžinėti.

Taip pat pasistenkite nenaudoti lako valiklio dažniau nei kartą per savaitę, nes norint, kad Jūsų nagai išliktų sveiki, jiems reikia laiko atsigauti nuo visų chemikalų.

4. Odelių aliejus

Užtepkite odelių aliejaus ir įmasažuokite. Palaukite kol jis suminkštins odeles.
Jeigu neturite odelių aliejaus, galite naudoti alyvuogių aliejų arba bet kokį maistui skirtą aliejų.

5. Nudailinkite nagus dilde
 

Naudodamiesi dilde nudailinkite savo nagus ir suteikite jiems norimą formą. Dailinkite tik viena kryptimi, kad nagų galiukai nepradėtų skilinėti.

6. Nusiplaukite rankas
 
Jūs turbūt nenorite lakuoti nešvarių nagų ar tepti laką ant nagų lako valiklio, tad pirmiausia švariai nusiplaukite rankas. Tai padės ne tik nuplauti nešvarumus, bet ir dulkes atsiradusias po nagų dildinimo.

7. Sutvarkykite nagų odeles

Nagų odelės – tai oda, kuri uždengia nagą. Tai natūrali nago dalis, tačiau odelėse susikaupę riebalai neleis lakui ilgai išsilaikyti, todėl panardinkite rankas į šiltą vandenį, kad odelės suminkštėtų. Tai gali užtrukti iki 15min.

Arba galite patepti nagus specialia odelių nuvalymui skirta priemone. Tada gausiai patepkite rankas drėkinamąja priemone, apvyniokite plėvele ir palikite 15 min.
Tai sudrėkins Jūsų rankų odą ir suminkštins odeles.

8. Apkirpkite odeles

Jeigu Jūsų nagų šonai šerpetoja, pasinaudokite nagams arba odelėms skirtomis žirklutėmis ir pašalinkite šerpetas.

9. Nuvalykite aliejų

Nuvalykite nagus lako valikliu, kad pašalintumėte aliejų. Kitaip nagų lakas ilgai nesilaikys.

10. Užtepkite ploną sluoksnį


Atsukite nagų lako buteliuką ir nuvalykite lako perteklių į buteliuko kraštus, kad ant šepetėlio neliktų per daug lako. Nagų lakas laikysis ilgiau, jeigu užtepsite kelis plonus sluoksnius, o ne vieną storą.

Ranką laikykite plokščiai. Tada staigiai 2 ar 3 judesiais nulakuokite pirmą sluoksnį. Nesijaudinkite dėl mažų nelygumų, lakas padengs paviršių vienodai.
Nelakuokite nagų kraštų, taip pat nelakuokite odelių.

11. Palaukite

Nejudinkite rankų kol nagų lakas visiškai neišdžiūvo, nes galite jį sugadinti.

12. Lakuokite daugiau sluoksnių

Kai tik pirmasis sluoksnis pilnai išdžius, lakuokite kitus sluoksnius. Dauguma nagų lakų laikosi geriau ir būna stipresni, jeigu nulakuojate nagus keliais sluoksniais.
 
13. Jeigu netyčia sugadinote manikiūrą

 
Jeigu nagų lako netyčia pateko ant odos apie nagus, ant mentelės užvyniokite nedidelį kiekį vatos, sudrėkinkite nagų lako valikliu ir atsargiai nuvalykite nagų lako perteklių nuo odos. Tai daug paprasčiau nei naudoti vatos lapelį.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 16:59:29

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!