• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

5 pagrindinės manikiūro klaidos  13 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-05-11 13:00:00

5 pagrindinės manikiūro klaidos
123rf.com

Nagai daug pasako apie moterį. Žinoma, galite nekreipti į juos dėmesio, bet kiti būtinai pastebės neprižiūrėtus nagus, todėl pasistenkite jiems skirti bent minimalų dėmesį, o jei nutarėte daryti manikiūrą namuose, tai pasistenkite išvengti pagrindinių klaidų.


Taigi, štai sąrašas pagrindinių manikiūro klaidų:


1) Dirbtiniai nagai. Ar kas nors gali paaiškinti, kam reikia klijuoti dirbtinius nagus ant natūralių? Su tokiu manikiūru neįmanoma į rankas pasiimti raktų, užsisegti sijonėlio. Dabar stilingais laikomi trumpi, suapvalinti nagai.


2) Nagų dailė. Atleiskite, bet tai jau – beskonybė. Gėlytė, nupiešta ant vieno nagučio, atrodo gražiai, nes tai suteikia elegancijos, tačiau 10nagų, išpuoštų zigzagais ir žaibais, atrodo labai prastai!


3) Prancūziškas manikiūras. Kai kas prancūzišką manikiūrą vadina klasikinio stiliaus pavyzdžiu, tačiau madingų žurnalų redaktoriai tvirtina, jog tai – skonio nebuvimo požymis. Ar yra kas nors dar neskoningesnio už prancūzišką manikiūrą? Taip! Prancūziškas pedikiūras.

 
4) Skirtingų ilgių nagai. Tai viena iš labiausiai paplitusių manikiūro klaidų. Nagai auga nevienodai, todėl būtina juos lyginti iki vienodo ilgio, taip pat jie gali lūžinėti. Tačiau jei Jūsų nagai stiprūs, juos būtinai reguliariai apkarpykite. Kaip jau sakėme – ilgi nagai nebemadingi.


5) Neprižiūrėti nagai. Nusilupęs nagų lakas atrodo siaubingai. Jei Jūs tingite prižiūrėti nagus, naudokite bespalvį laką. Jei nagus kramtote, stenkitės manikiūrą daryti grožio salone, tuomet Jūs du kartus pagalvosite apie tai, už ką sumokėjote pinigų.

 

Taigi, padarykime išvadą – stilingai atrodo trumpi, suapvalinti nagai. Nelabai seniai buvo madingi kvadratiniai nagai ir tai leidžiamas variantas, tačiau suapvalinti nagai – optimalus pasirinkimas. Laką galima naudoti šviesų, tamsų arba bespalvį. Jei neturite laiko, galite visai nelakuoti nagų.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Nagu augintoja
2013-01-24 12:46:03
Iš kokios senoves iškasė tokius nuostatus apie nagus?? Taip, nagai kiekvienos moters, beja ir vyro, asmeninis reikalas. Jei tau trukdo tai ir neaugink (ir graužk juos toliau). :-D O man netrukdo, man gražu ilgi nagučiai. Aš ir daržus raviu, ir šiltnami prisižiuriu. Aš už nagučius
Greta
2012-06-22 18:54:15
Prancūziškas manikiūras - klasika.Geriau patylėtūmėte nesąmonių nešnekėję.
2012-06-05 09:51:41
Višikas nesamones čia šnekate. Nieko nenutuokiate apie nagus, nesuprantate madų ir tikriausiai iš vis esate benagė, nes jus netinka viskas, kas daro nagus gražius!!