• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

5 būdai panaudoti sausą šampūną

Autorius: Bellasugar.com, Flickr.com nuotr.
2016-08-24 15:32:00

Sausas šampūnas - tikras išsigelbėjimas!
Sausas šampūnas - tikras išsigelbėjimas!
Kai kam sausas šampūnas – vis dar mistikos sritis, bet stilistai ir grožio redaktoriai jau kurį laiką be šio produkto neįsivaizduoja savo veiklos. Žmonėms, kurių plaukai labai linkę riebaluotis, sausas šampūnas taip pat tampa tikru išsigelbėjimu. Ir vis dėlto kaip jį turėtumėte naudoti? Ir ar jis išties naudojamas tik tada, kai reikėtų plauti galvą, bet tingisi?

1. Kad išfenavimas laikytųsi ilgiau. Iš kirpyklos grįžai namo tarsi princesė, puriais ir dailiai išfenuotais plaukais. Pasidžiaugei šukuosena keletą dienų – ir viskas, metas plauti galvą? Neskubėk! Dar bent vieną dieną gali pasidžiaugti tobulais plaukais. Užpurkšk sauso šampūno trečiosios dienos išvakarėse. Piršais ar šukomis paskirstyk jį po plaukus ir eik miegoti. Per naktį šampūnas visiškai susigers, o kitą rytą... ir vėl atrodysi tarsi ką tik iš kirpyklos!

2. Kad paslėptum šaknis. Jei turi galimybę pasirinkti norimos spalvos sausą šampūną (rinkoje yra ir skirtų specialiai tamsiaplaukėms), juo gali šiek tiek sulyginti ataugančią šaknų spalvą su likusiais plaukais. Užpurkšk ties sklastymu, prie kaktos, kitose vietose, kur matosi ataugančios šaknys, ir pirštais paskirstyk.

3. Po treniruotės. Jei lieji prakaitą aerobikos salėje kasdien, veikiausiai kartkartėmis tenka iš sporto klubo išeiti prakaituotais plaukais: ne visada skubėdama spėji išsiplauti plaukus, be to, kasdienis jų trinkimas gali pakenkti. Todėl įsimesk į rankinę sauso šampūno – jis veikiai pataisys tai, ką sugadino prakaitas.

4. Apsunkusiems plaukams. Persistengei ir formuodama šukuoseną padauginai plaukų kremo, želė ar kitų priemonių? Akimirksniu viską pataisysi purkštelėjusi sauso šampūno! O jei sausu šampūnu nupurkši tik plaukų šaknis – plaukai įgis daugiau apimties.

5. Stabdyti prakaitavimui. Sausas šampūnas gali būti naudojamas ne tik plaukams. Jo riebalus sugeriančios savybės puikiai tinka ir kovai su padidėjusiu prakaitavimu. Be to, šis šampūnas yra lengvesnis ir skaidresnis nei dezodorantas. Purkštelk jo ant nugaros ar iškirptės srities – ir šios vietos nesuprakaituos net jei atsidursi rampų šviesoje!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus