• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stilingi žieminiai batai – ar tai įmanoma?

Autorius: Eli.lt
2016-11-28 15:55:00

Stilingi žieminiai batai – ar tai įmanoma?
Spustelėjus šaltukui ir iškritus pirmajam sniegui neabejotinai tenka keisti avalynę į labiau pritaikytą šaltajam sezonui. Kone kasmet visi suka galvas, kur ir kaip rasti tokią avalynę, kuri laikytų daugiau nei vieną sezoną, nekainuotų didžiausios krūvos pinigų bei būtų stilinga. Mat daugumai vis dar sunku įsivaizduoti, kad žieminė avalynė gali būti stilinga. Tačiau ji tokia ne gali būti, o tiesiog turi būti! Juk dažnai vos sutikus naują žmogų atkreipiame dėmesį būtent  į jo ar jos batus. O blogas oras nėra priežastis avėti bet ką!

Norint įsigyti iš ties gerus batus, derėtų susitaikyti, kad jie kainuos daugiau, nei prastesnės kokybės avalynė. Derėtų ieškoti natūralios odos ar verstos odos batų su natūraliu kailiu. Mat dirbtinis kailis ne tik nesuteikia tiek šilumos, kiek tikras, bet ir žymiai greičiau susidėvi. Dirbtinis kailis taip pat prasčiau ventiliuojasi, tad kojos ima labiau prakaituoti. Tačiau tai anaiptol  nereiškia, kad dėl to su tokias batais bus šilčiau! Pavyzdžiui, dauguma batų gamintojų turi ir avalynės su natūraliu avies kailiu, kuris yra ne tik minkštas ir švelnus, tačiau ir puikiai sulaiko kūno spinduliuojamą šilumą.

Renkantis ne tik žieminius batus, bet ir kitą avalynę derėtų prisiminti auksinę taisyklę, kad batų parduotuvėse asortimentas formuojamas taip, kad būtų išperkamas. Tai reiškia, jog parduotuvių personalas užsako būtent tokius batus, kuriuos dažniausiai perka parduotuvės lankytojai. Juk nesinori išėjus pasivaikščioti sutikti dar 5 žmonių su tokiais pat batais. Dėl to puikus sprendimas gali būti batų pirkimas internetu. Šiuo metu internetinės parduotuvės itin sparčiai populiarėja, o jas atidaro ne tik įvairūs platintojai, bet net ir batų kūrėjai.
 
Neretai žmonės bijo išbandyti elektronines parduotuves dėl baimės gauti netinkamo dydžio prekę. Perkant žieminius batus internetu galima būti ramiems. Pirmiausia, visi pardavėjai pateikia dydžių lentelę. Visuomet būna pateikiamas ne pado ilgis, tačiau vidpadžio ilgis – tai yra būtent bato vidinės dalies, į kurią kišama pėda, dydis. Kruopščiai išsimatavus savo koją ir pasirinkus gautus matmenis atitinkantį dydį galima būti ramiems – batai tikrai tiks.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus