• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 pavasario mados tendencijos

Autorius: Eli.lt, Shutterstock nuotr.
2017-02-24 11:00:00

7 pavasario mados tendencijos
Orui šylant ir saulutei vis dažniau pasirodant norisi atnaujinti savo garderobą. Parduotuvėse galima rasti gausybę įvairiausių drabužių, tačiau kaip pasirinkti tinkamai? Kurios aprangos detalės geriausiai atspindi naujausias mados tendencijas ir yra aktualiausios šį sezoną?

DryželiaiKeletą pastarųjų metų ant didžiųjų podiumų bei parduotuvių lentynose buvo juntama ryški marinistinė tendencija - drabužiai bei aksesuarai buvo marginami „jūreiviškais“, mėlynais ir baltais dryželiais. Šių metų pavasario madoje dryželiai išlieka, tačiau jų spalvos įvairios, jie arba labai platūs, arba visai siauručiai.

Gėlių raštaiKoks pavasaris be gėlių? Kiekvieną šiltąjį sezoną aprangą papuošia gėlės. Šiemet madingiausi drabužiai iš smulkiomis gėlėmis papuoštų, margų audinių.

RaukiniaiPavasaris siejasi su romantika, tad ir drabužiais įgauna lengvumo bei plazdėjimo. Šiemet ypač madingi moteriškumu dvelkiantys raukinukai. Jais puošiami sijonai, suknelės, marškiniai, plačios drabužius rankovės. Raukiniai labai įvairūs - tiek tradiciniai, „tvarkingi“, tiek ir asimetriški, persipinantys vieni su kitais, viename drabužyje derinami skirtingo dydžio, ilgio ir tūrio raukiniai.

ChakiŠviesios chaki ar smėlio spalvos lietpaltis, sujuosiamas diržu - tikra pavasario klasika. Šie paltai, žinoma, aktualūs ir šį sezoną, ypač madingos „netikėtos“ detalės, pavyzdžiui, ypač platūs diržai, padidintas siluetas, asimetriški kirpimai. Šį sezoną madingi ir kiti smėlio, chaki spalvų drabužiai, kurie sušvelninami raukiniais, lengvu audinio kritimu.

NeonasSakoma, kad mada sukasi ratu. Šią taisyklę patvirtina pastarųjų metų tendencijos, kuomet vėl grįžtama į ryškius 80-uosius. Neoniniai atspalviai, blizgūs, sintetiniai audiniai ir vėl išskirtinai madingi. Tiesa, šiemet ši tendencija švelnėja - spalvos išlieka ryškios, tačiau siluetai gerokai laisvesni.

Marškiniai - suknelėsPavasarį norisi ne tik daugiau spalvų, bet ir nusivilkti judesius varžančius, sunkius megztinius, paltus, kailinius bei užsimesti lengvutę suknelę. Šiemet ypač madingos labai patogios, visiems figūrų tipams tinkančios, aktyvių moterų mėgstamos „marškininės“ suknelės.

Apnuoginti pečiaiBene kiekvieną pavasarį juntama hipiškos mados įtaka - šiemet ji atsispindi gėlėse, raukiniuose, lengvai krentančiuose drabužiuose bei apnuogintuose pečiuose. Gali būti apnuoginta visa pečių linija arba drabužis gali būti pasiūtas taip, kad tarsi netyčia, vėjavaikiškai nuslystų, atidengdamas vieną petį.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus