• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Raudonas lūpdažis: kaip išsirinkti ir prisijaukinti?

Autorius: Laura M.
2008-11-22 00:00:00

Raudonas lūpdažis: kaip išsirinkti ir prisijaukinti?
"Gamma" nuotr.

Sakoma, kad raudoni lūpų dažai tinka visoms. Vienintelė bėda – būtina išsirinkti sau tinkamiausią raudoną atspalvį. O jų, kaip žinia, yra daugybė.


Geriausia pasikliauti derinimu prie savo odos spalvos. Paprastai odos spalva skirstoma į šiltų ir šaltų atspalvių. Šalto atspalvio oda – pablyškusi, balkšva, kurią saulė nugairina ne rusvai, o rausvai. Šilto atspalvio oda paprastai būna tamsesnė, nuo gelsvo persikinio atspalvio iki bronzinio įdegio tonų.


Visų tonų odai tinka tikroji, pirminė raudona – klasikinio Londono autobuso spalva.
Šalto atspalvio oda – tinkamiausiais laikomi rausvai raudoni, uogų raudonumo, plytų rausvumo atspalviai. Beje, jei oda blyški, pernelyg ryškus lūpdažis ne tik paryškins lūpas, bet ir prikišamai parodys pablyškimą, tad jei nesieki susikurti lemtingos moters įvaizdžio ir raudoną lūpdažį bei baltą veidą paversti savo vizitine kortele, kaip tai padarė Dita Von Teese ir Gwen Stefani, verčiau rinkis prigesintus, ne pernelyg rėkiančius atspalvius.Šilto atspalvio oda – labiausiai tinka oranžinio atspalvio turinti raudona, šilti pomidorų, rusvais ir auksiniais atspalviais atskiesti tonai. Vasariškai nuteiks ir žemuogių, braškių atspalviai – svarbu, kad lūpų dažai būtų pakankamai ryškūs arba paryškinti blizgesiu. Jei oda išties tamsi, derėtų vengti pernelyg tamsių spalvų. Šilto atspalvio šviesios odos geriausi draugai – uogų raudonis ir koralų rusvumo atspalviai.Nepaisant to, kad raudoni lūpų dažai yra tokie universalūs ir seksualūs, jais pasidažyti išdrįsta anaiptol ne visos. Kodėl? Ogi todėl, kad būtent ryškiai raudonus lūpdažius sunkiausia „prisijaukinti“, t.y. išmokti tinkamai juos „dėvėti“. Čia tau padės keletas praktinių patarimų:

1. Kad makiažas nebūtų pernelyg sunkus ir prekrautas, pasirinkusi raudoną lūpdažį akių makiažą darykis kuklesnį, idealu, jei pavyks apsieiti vien su ilginančiu blakstienų tušu. Jei vis dėlto akis ketini dažytis ryškiau – rinkis natūralios, su oda beveik susiliejančios spalvos akių šešėlius, neeksperimentuok su apvadų pieštuko ir tušo spalvomis – juoda, ir taškas!

2. Raudoni lūpų dažai gana greitai apsitrina. Kad to išvengtum, prieš tepdama lūpdažį visą lūpų paviršių nuspalvink identiško atspalvio lūpų apvadų pieštuku, ir tik tada brūkštelėk lūpų dažais.

3. Nors dabar nebegalioja griežta taisyklė derinti lūpų dažų ir nagų lako spalvą, vis dėlto pasirinkusi ryškiai raudoną lūpdažį pasirūpink, kad nagų lakas būtų tokios pačios spalvos. Be abejo, prancūziškas manikiūras ar skaidrus bespalvis lakas taip pat kuo puikiausiai tiks. Tačiau jokių stiliaus kompromisų su ruadonimos lūpomis ir rudais ar rožiniais nagais!

4. Nebijok eksperimentuoti. Jei jau turi raudoną lūpdažį, bet jauti, kad tai – dar ne ta tikroji tavo spalva, pamėgink jį sumaišyti su kitais turimais lūpdažiais: makiažo teptuku užkabink šiek tiek vienos ir kitos spalvos, sumaišyk jas ant riešo ir tepk ant lūpų – jei toks dažymosi būdas ir „neprigis“, bent jau aiškiau įsivaizduosi, kokio būtent atspalvio turėtum dairytis parduotuvėse.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus