• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kokie kvepalų aromatai patinka vyrams?

Autorius: Eli.lt
2016-11-25 13:00:00

Kokie kvepalų aromatai patinka vyrams?
Kvepalai vyrams ir moterims – tai savotiška kiekvienos asmenybės vizitinė kortelė, kuri aplinkiniams pasako gerokai daugiau nei galėtumėm pagalvoti.  Visgi, reikia pripažinti, kad kvėpinamės ne tik dėl savęs, juk visada malonu, kai, žingsniuojant gatve atsisuka vienas kitas praeivis. Taigi, kokie moteriškų kvepalų aromatai labiausiai žavi vyrus?

Anot didžiausios elektroninės parduotuvės Lietuvoje Pigu.lt specialistų, daugelis vyrų, kurie perka kvepalus internetu savo damoms, pirmenybę teikia šiltiems, šiek tiek saldokiems ir jausmingiems kvapams. Prieš kelis metus Didžiojoje Britanijoje buvo atliktas tyrimas, kurio metu vyrai turėjo nurodyti, kokie aromatai juos labiausiai žavi ir vilioja. Pirmoje vietoje atsidūrė saldus vanilės kvapas. Ne vienas respondentas tvirtino, kad šis aromatas kelia jausmingos, šiltos ir moteriškos asmenybės asociacijas. Vanilė išties užburia, vilioja ir žadina geismą. Žinoma, jos neturėtų būti per daug, nes per saldūs kvepalai vyrams dažnai asocijuojasi su infantilia moterimi.

Kitas labai populiarus kvapas – apelsinų. Ne veltui Kinijoje tikima, kad šie citrusiniai vaisiai atneša laimę. Citrusinių vaisių kvepalų aromatai byloja apie savimi pasitikinčią, linksmą, optimistiškai nusiteikusią asmenybę, kuri tiesiog spinduliuoja laime ir energija. Vyrams tokio tipo moterys išties patinka, todėl jie nėra abejingi citrusinių vaisių kvepalams.  Jazminai patenka į vyrų mėgstamiausių aromatų trejetuką. Intriguojantis, užburiantis ir aistra alsuojantis jazminų kvapas nepalieka abejingų, todėl nuo seniausių laikų yra labai vertinamas kvepalų gamintojų.  Ne ką mažiau populiarūs ir jūros gaivos aromatai, kurie tiesiog spinduliuoja paprastumu, lengvumu ir romantika.

O štai tyrimo rezultatai parodė, kad vyresnio amžiaus vyrai, kurie ieško rimtų ir ilgalaikių santykių mieliau renkasi medienos aromatus, nes nuo senų laikų šis kvapas asocijuojasi su stabilumu, sveiku rimtumu ir logišku požiūrį į save bei pasaulį. Tiesą sakant psichologai teigia, kad medienos kvapą renkasi būtent tokios moterys – rimtos, savimi pasitikinčios, turinčios savo nuomonę ir ieškančios gyvenimo draugo, su kuriuo galėtų sulaukti žilos senatvės. Kiti populiarūs kvapai – likerio, cinamono, levandų, šokolado, karamelės.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus