• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

2014-ųjų pavasario makiažo mados

Autorius: Eli.lt
2014-03-12 14:33:00

Nušvitus saulei, norisi nušvisti ir pačiai – laimė, šiemet tai padaryti lengva kaip niekada anksčiau. Makiažo madų specialistai vienbalsiai tvirtina: šį pavasarį dominuos ryškios, žaismingos spalvos, galinčios konkuruoti su atgyjančia gamta. Ko vertos vien ryškiai oranžine spalva padažytos lūpos!Ryškios lūpos – būtinybė

Šį pavasarį galima išskirti kelias skirtingas lūpų dažymo linijas: subtilesnę „uogų“ (raudona ar rožinė) ir ryškesnę „vaisių“ (įvairių atspalvių oranžinė).

„Jei siekiama natūralesnio vaizdo, siūlome dažyti lūpas rausvai, raudonai. Tačiau iš tikro šį sezoną karaliaus ryškiai oranžinė, mandarino spalva. Nebijokite būti ryški, taip pat patartina naudoti lūpų blizgesį“, – kosmetikos linijos SLA Vilniuje organizuotame renginyje pasakojo Morgane Hilgers, „SLA Akademijos“ vadovė.

Ji kartu su SLA kosmetikos linijos įkūrėju iš Prancūzijos Serge‘u Louisu Alvarezu kovo pradžioje lankėsi ir skaitė grožio paskaitas Lietuvoje – vienoje iš nedaugelio Europos šalių, kurioje veikia vizažistų apmokymus rengianti „SLA Akademija“.

Katės akys

Siekiančios suteikti savo žvilgsniui įtaigumo ir įsimintinumo moterys šį pavasarį turės išmokti itin tiksliai darbuotis akių pieštuku.

„Šį sezoną dar madingiau išryškinti akių kontūrus. Stenkitės apvesti akių kontūrą pieštuku ir joms suteikti gulsčio migdolo riešuto formą – itin svarbu ryškios ir labai tikslios linijos, dėl kurių jūsų akys primins katės žvilgsnį. Kad būtų lengviau, jau nupiešus kontūrą galima jį pataisyti į makiažo valiklį pamirkytu pagaliuku su vata“, – sako M. Hilgers.Blizgesys ir spindesys

Išpopuliarėjęs lūpų blizgesys atsispindės visame veide: dauguma mados dizainerių ir makiažo specialistų pavasario kolekcijos modelių akių vokams pritaikė akių šešėlius su „aukso dulkių“ efektu, kad užmerktos akys spindėtų ryškia aukso spalva. Kita tendencija – blizganti veido oda.

„Suteikite veido odai spindesio, ją patepdamos skystu maitinamuoju ir drėkinamuoju kremu, o skruostikaulius, kaktą ir nosies galiuką paryškindamos bronzine pudra“, – vardija vizažistė.

Dieną – natūralumas

Ryškios lūpos ir „katės“ akys puikiai atrodo vakare, tačiau taip atrodanti mergina prie ežero ar dviračių žygyje gali sukelti šypseną. Dienos makiažas šį pavasarį skirtas natūralumui šlovinti ir yra pritaikytas aktyvioms moterims.

„Vadinamasis „natūralus“ makiažas šį pavasarį bus itin madingas. Reiktų naudoti pastelines, švelnias spalvas, švelniai pabrėžiant akis, antakius, skruostikaulius, lūpas ir maskuojant odos trūkumus. Su tinkamai padarytu natūraliu makiažu moteris turėtų atrodyti tarsi ką tik pakilusi iš lovos, tačiau tuo pačiu – nepriekaištingai. Žinoma, reiktų nepamiršti naudoti tik patvarias, vandeniui atsparias priemones, kurios leis mėgautis aktyviomis pavasario pramogomis“, – pataria „SLA Akademijos“ vadovė.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus